Csevegő

A dHb GunGame CS1.6 játékszerverrel kapcsolatos témák

Re: Csevegő

HozzászólásSzerző: myke » 2013.11.04. 14:51

aLp: A dHb ugyeit mar nem en viszem, hanem Ba|i, es Undertaker. Veluk beszelj, barmit szeretnel.
Myke
Avatar
myke
Site Admin
 
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2011.06.09. 13:28

Re: Csevegő

HozzászólásSzerző: aLp » 2013.11.05. 14:32

Köszi a gyors választ, akkor megprobálok velük beszélni :)
Avatar
aLp
 
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2013.03.17. 18:12

Re: Csevegő

HozzászólásSzerző: detto Qpon » 2014.02.12. 13:31

Sztem felesleges erre a szerverre járni, bannolnak ok nélkül, aztán meg ha fel akarsz menni, a bann lejárta után destroy-t adnak, mekkora csicska banda ez.
Avatar
detto Qpon
 
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2014.02.06. 16:24

Re: Csevegő

HozzászólásSzerző: --- » 2014.04.02. 16:34

Üdv!

Ahogy időm engedi föl-föl "nézelődök erre a szerverre is, amilyen jó volt ez a dHb szerver...
most annyira fos, szar lett az egész!

új/újabb adminok-ról ! , illetve csalók tömkelegéről nem is beszélve!
Avatar
---
 
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2012.03.22. 20:35

Re: Csevegő

HozzászólásSzerző: Undertaker » 2014.04.02. 19:05

Mi a gond az újabb adminokkal bimbi? :S A sok csalóról tudunk csak kevesen vagyunk még mindig adminok. Folyamat nyitva van a tgf és próbálunk épkézláb embereket felvenni. De nem nagyon jelentkeznek :/
Lehettem volna ~
Avatar
Undertaker
Admin
 
Hozzászólások: 240
Csatlakozott: 2011.09.19. 17:30

Re: Csevegő

HozzászólásSzerző: Burn18 » 2014.07.18. 19:17

Hello!Burn vagyok és nem jó a szervernek az ip-je nekem, mert ahányszor bemásolom mindig demo server serverhiveNet-et hoz ki.
Avatar
Burn18
 
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2014.07.18. 19:12

Re: Csevegő

HozzászólásSzerző: Reaper » 2014.12.27. 17:58

Istenem de elb...tátok ezt a szervert, tele tettétek felesleges pluginokkal mindenbe belenyúltatok hozzáértés nélkül, lagol is a hitbox is kuka. Ahoz a szerverhez nem kellett volna hozzá nyúlni, az egy kész tökéletesen működő szerver volt, minden plugin ami volt rajta jól működött a bannba is bele nyúltatok nem értem h minek az egyik legjobb bann volt a szerveren . Ha nem értetek hozzá miért kell elrontani azt ami jó!? Inkább csináljátok vissza a régit az tökéletes volt csak reklámozni kell.
Reaper
Avatar
Reaper
Admin
 
Hozzászólások: 170
Csatlakozott: 2011.11.14. 18:26
Tartózkodási hely: Eger

Re: Csevegő

HozzászólásSzerző: jokypapa » 2014.12.27. 22:47

Örülök h legalább valaki ír ide :)
Sajnálom h nem tetszik a szerver...
habár ez alapján nem lett annyira rossz:
http://www.game-monitor.com/cstrike_GameServer/87.229.77.165:27285/dHb_funserver__csdm__gungame__ServerHive.net-.html
itt alul a players fül éves kimutatásban, jól látszik :)
Ezt mondjuk nem hiszem h itt kellene megvitatni, szerintem erre megvan a megfelelő fórum, ott ahol múltkor meg tudtátok beszélni (nem teljesen kulturáltan) a másik nézeteltérést.
Amúgy igaz, ha minden maradt volna a régiben akkor legalább nyugodt szívvel tudtátok volna bezárni a szervert nyár végén.... Vagy lehet h akkor is csak reklámozni kellett volna? Akkor miért nem tettétek meg? Hol voltatok akkor amikor 5-7 embert kellett bannolni aimmal, vagy wh-val per nap (és ez egy nyugodt nap volt)? Megértem h dolgoztok (én is) de akkor én nem sz*rozom le a másik munkáját, csak próbálom kulturáltan jelezni a hibákat!
Egy éves frissítések hiányoztak a szerverről. Próbálok minden megcsinálni, és sajnálom h nem vagyok tökéletes pawn nyelv szakértő, de én legalább próbálom csinálni, és haladok vele, és voálá többe ember is jön! a ban nincs kitörölve, csak másodsorban van, tudom h nem tetszik h nem HUD üzenetet dob fel zölden h ki kit bannolt, hanem saybe írja bele zölddel h ki kit bannolt, ezt megértem h hatalmas változás, de nincs tele felesleges pluginokkal, sőt a verzióváltás óta 15 pluginnal kevesebb van :) várom a válaszod a helyes fórumon.... kulturált stílusban!

Üdv:
jokypapa
Jokypapa
jokypapa
Admin
 
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2014.10.09. 14:38

Előző

Vissza: dHb GunGame CS1.6 Server

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég

cron