Unbankérelem

A dHb GunGame CS1.6 játékszerverrel kapcsolatos témák

Re: Unbankérelem

HozzászólásSzerző: Undertaker » 2014.04.22. 21:53

Kedves Oerlikon!

Kétlem hogy aimoztál volna steammel, de szeretném megvárni Bombo verzióját :)
A csédet töröld le teljesen majd telepítsd újra az megoldhatja a problémád.
Türelmedet kérjük míg a szóbanforgó adminok reagálnak.
Lehettem volna ~
Avatar
Undertaker
Admin
 
Hozzászólások: 240
Csatlakozott: 2011.09.19. 17:30

Re: Unbankérelem

HozzászólásSzerző: Oerlikon » 2014.04.23. 19:33

Kedves Undertaker!

Köszönöm a bizalmad. A másik, hogy én már letöröltem a csét, és úgy olyan maradt. Bár mondjuk csak steamon belül jobb klikk helyi tartalom törlése. Akkor ne ezzel a módszerrel töröljem le(amivel már eddig tettem)?
Avatar
Oerlikon
 
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2014.04.12. 19:01

Re: Unbankérelem

HozzászólásSzerző: VARJASSY » 2014.04.23. 19:52

"Unbann kérelem!

Nevem a játékban: Oerlikon
Ezt írja a Console:
[AMXBans] You have been banned from this Server by Admin *Immo[R]taL#~TaRoN.PaPa~[cL].
[AMXBans] There are 4 nap, 10 ora, 31 perc es 40 masodperc left of your ban.
[AMXBans] Banned Nickname: Oerlikon
[AMXBans] Reason: 'Wh AimBot'
[AMXBans] You can complain about your ban @ dhb.info.tm/forum/
[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:0:24378583'
[AMXBans] Your IP: '85.66.175.202'
[AMXBans] ===============================================
Kicked : You are BANNED. Check your console."

Sziasztok!

Amit Oerlikon írt, teljesen valós. Mivel az én gépen sajnos megfőtt, ezért az Ő gépén játszottam, az Ő Steam accountján. Természetesen nem csaltam. Elismerem, hogy becsúszott pár AK headshot egymás után, de nem aimozok és nem whzok; sem a saját, sem más Steam accján. Ezért kérlek titeket, hogy oldjátok fel a bannt, mert nem jogos. Továbbá üzenném az adminnak, hogy legközelebb mielőtt csak úgy bannol valakit, álljon ki előtte kicsit ki specbe megnézni a gyanús illetőt, ne csak az alapján rakjon ki valakit, hogy " na ez lőtt vagy 5-6 embert egymás után, ráadásul fejessel is, biztos csal" . Előre is köszi.

Üdv: Bombo
VARJASSY
Admin
 
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2014.03.11. 23:51

Re: Unbankérelem

HozzászólásSzerző: Reaper » 2014.04.23. 21:30

Hello!


Ez amit leírtál bombo ugyan úgy rád is vonatkozik mert te se állsz ki specbe a múltkor is kint álltam specbe te meg játszottál a 2000-es mapon és semmilyen formában nem álltál ki specbe és mégis simán nyomtad a bannt wh-ra szóval te is ugyan azt csinálod mint a másik kolléga már ha igaz amit mondasz és neked se az volt az első olyan, szóval mielőtt tanácsokat osztogatnál, előbb te is teljesítsd azt megfelelően. Köszi.
Reaper
Avatar
Reaper
Admin
 
Hozzászólások: 170
Csatlakozott: 2011.11.14. 18:26
Tartózkodási hely: Eger

Re: Unbankérelem

HozzászólásSzerző: weekend. » 2014.04.23. 22:38

Hmm...Tévedni emberi dolog... (a probléma hogy a bannok skillre mennek nem arra hogy csal-e vagy sem) ...Nehéz eldönteni hogy mi a rosszabb ha nézte Bombot és azt hitte csal vagy ha nem és csak úgy bannolt ...De nem lehet hogy megállította az újra éledést csak ezt te nem vetted észre ?:D
weekend.
Admin
 
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2014.01.03. 21:25

Re: Unbankérelem

HozzászólásSzerző: Undertaker » 2014.04.23. 23:01

Ban oldva. Máskor nézzük meg az embert mielőtt kirakjuk :)

Upd.: Igen mappástól töröld le, illetve akár tölts le 1 gui-t hogy beállíthasd a megfelelő rate-t :)
Lehettem volna ~
Avatar
Undertaker
Admin
 
Hozzászólások: 240
Csatlakozott: 2011.09.19. 17:30

Re: Unbankérelem

HozzászólásSzerző: VARJASSY » 2014.04.24. 11:34

"Kedves" Reaper. Sosem bannolok úgy, hogy előtte nem állok ki specbe. Vagy nem én voltam, vagy ne füvezz játék közben. Alapelvem, hogy csak akkor bannolok, ha kiálltam az illetőt megnézni és 100%ig megbizonyosodtam róla, hogy csal!
VARJASSY
Admin
 
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2014.03.11. 23:51

Re: Unbankérelem

HozzászólásSzerző: Reaper » 2014.04.24. 14:29

Hát pedig Te voltál az és nem álltál ki semmilyen formában direkt néztem ez 1000% és az is hogy nem ez volt az első. Azóta figyellek amikor látlak fent amióta írtad a kamu jelentkezési szövegedet hogy te "nagyon sokat meg régóta" a szerveren játszol mikor az előtt 3 nappal kezdtél el játszani annak is utána jártam. Szóval bocsi ha számomra nem igazán vagy hiteles. ;)
Reaper
Avatar
Reaper
Admin
 
Hozzászólások: 170
Csatlakozott: 2011.11.14. 18:26
Tartózkodási hely: Eger

Re: Unbankérelem

HozzászólásSzerző: weekend. » 2014.04.24. 15:30

Nem akarok beleszólni de ha már megy egymás kritizálása ,ideje lenne megnézni a bannlistát , mert vannak érdekes dolgok .Engem az is érdekelne hogy lehet ,hogy valaki heteket (esetleg hónapokat) játszik a szerveren , aztán hirtelen elkezd csalni (nem egy ilyet láttam a nevek közt) , valahogy ez az ami nekem nem áll össze ...Valamint volt már olyan is , hogy felmegyek és az admin ott játszik a csavó meg pörög ,a statból ítélve nem pár másodperce....
weekend.
Admin
 
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2014.01.03. 21:25

Re: Unbankérelem

HozzászólásSzerző: Oerlikon » 2014.04.24. 16:25

Kedves Adminok!

Először is köszönöm, hogy feloldottátok a bannom, hálás vagyok érte. A másik, nem az én dolgom tudom, de mint mondottátok tévedni emberi dolog, és lehet, hogy Bombo is benézet egyszer kétszer pár dolgot, gondolom ti is hibáztatok már a szerón. Én őt ismerem már vagy 15-16 éve(igen együtt nőttünk fel), és egy végtelenül korrekt ember mind az életbe mind a Counter-Strike-ba. Ő megérdemli, hogy admin legyen, és teszi a dolgát is rendesen, mint ahogy ti is. Én szeretem a szerót, az adminok munkáját dicsérem, mert persze 0-24-ig nem lehet mindig fenn adamin, de én észrevettem, hogy a csalók egyre kevesebben vannak. Nem érdemes vitatkozni, hogy ki áll ki, és ki nem: Én kérdezem, hogy nem az a lényeg, hogy azért van ennyi admin, hogy minimum egy, ha lát csalót ki áll, és nézi? Az, hogy egyszerre nem többen álltok ki szerintem nem gáz, és a munkátok jól végzitek. Bombo lehet 1-2-szer azért nem állt ki mert olyan nyílván való a csalás, hogy az igy is szemmel látható volt?

Még egyszer köszönöm a kedvességetek, és csak így tovább végezzétek a munkátok!

Üdv Patrik!
Avatar
Oerlikon
 
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2014.04.12. 19:01

ElőzőKövetkező

Vissza: dHb GunGame CS1.6 Server

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég

cron