Unbankérelem

A dHb GunGame CS1.6 játékszerverrel kapcsolatos témák

Re: Unbankérelem

HozzászólásSzerző: VARJASSY » 2014.04.24. 17:10

Nem akartam a szintedre lemenni, de akkor megteszem. Egyszerűen hülye vagy. :) És hülyeségeket beszélsz:) Nem csodálkozom én, amióta "bombo. hihető vagy" vagy valami ilyesmi írtál, gondoltam, hogy hasonlóan állsz hozzám, igaz engem ez nem igazán érdekel, de azért nem gondoltam, hogy ennyire butácska vagy. Node segond. Annyira kérlek, hogy úgy hazudj másról, hogy az élet visszaüt valamilyen formában ! Na Peace mindenkinek ! :)
VARJASSY
Admin
 
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2014.03.11. 23:51

Re: Unbankérelem

HozzászólásSzerző: Reaper » 2014.04.24. 19:26

Hát látod ezt magadra is veheted mert te kezdted a bemutatkozásod hazugsággal hogy te milyen régóta jársz a szerverre és milyen sokat játszol de még 1x nem láttalak előtte pedig napi 6 órát biztos hogy voltam fent és utána is néztem és előtte 3 nappal kezdtél el játszani és én csak az igazat mondtam rólad míg te hazudsz magadról és más admin is rajtad tartja a szemét szóval csak okosan a hazugságaiddal mert itt nem jön be és nem nyerő és itt lezártam mert újonc létedre úgy hogy semmit nem tettél le a hazugságaidon kívül annak ellenére elég nagy mellénnyel jársz csak meg ne üsd a bokád és legalább ne nézz hülyének másokat.
Reaper
Avatar
Reaper
Admin
 
Hozzászólások: 170
Csatlakozott: 2011.11.14. 18:26
Tartózkodási hely: Eger

Re: Unbankérelem

HozzászólásSzerző: Oerlikon » 2014.04.24. 22:37

Sziasztok!

Boccs, hogy ide írok, de már vol szó róla. Letöröltem a cs-t, és a steam-t is, újra raktam. Kb. 5 percig jó és kidob bármilyen szeróról. ezzel a hiba üzenettel: Reliable Channel Overflow. Mi a teendő ilyenkor? Ti úgy is jobban értetek hozzá.
Köszi!
Avatar
Oerlikon
 
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2014.04.12. 19:01

Re: Unbankérelem

HozzászólásSzerző: VARJASSY » 2014.04.25. 23:45

"Kedves Reaper"

Azt, hogy Te mennyit láttál engem a szerveren az engem kurvára de nem érdekel:). Azt, hogy miket tudsz itt össze-vissza beszélni, azon én már csak nevetek, de mivel az oldal/a fórum/a többi felhasználó ne szenvedje ezt meg, legyen tököd felvenni és a ott beszélünk. Igazából szeretném ha a következő lanunkra lejönnél. De majd privátban megtárgyaljuk. Mindenesetre; ha már Neked nincs, Nekem van annyi eszem, hogy privát fórumra terelem ezt a dolgot. Mielőtt viszont felvennél(ha lesz hozzá tököd), előtte kicsit érjél meg, mert így vállalhatatlan vagy!
VARJASSY
Admin
 
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2014.03.11. 23:51

Re: Unbankérelem

HozzászólásSzerző: Reaper » 2014.04.26. 01:36

Túl nagy a pofád meg az arcod ahhoz képes hogy játszol itt kb másfél hónapja de lehet hogy sokat is mondtam, azóta meg végképp kinyílt a csipád hogy admint is kaptál és hulladékokat nem veszek fel ismerősnek pláne olyat aki ide jár hazudozni mert otthon már nem bír sorry. De jobban teszed ha meghúzod magad.
Reaper
Avatar
Reaper
Admin
 
Hozzászólások: 170
Csatlakozott: 2011.11.14. 18:26
Tartózkodási hely: Eger

Re: Unbankérelem

HozzászólásSzerző: taronpapa » 2014.04.26. 01:51

Bombo Nem tudom mire olyan nagy a pofád.. de jobban tennéd ha vissza vennél az arcodból most már. és te mondod Reaper nek ha van töke vegyen fel..? Te pofázol rólam a hátam mögött a szerveren a kis csajszykáddal... jobb lesz ha vissza vesztek az arcotokból mert már rohadtul unalmasak vagytok. és az hogy nem csalsz abban nem vagyok egy cseppet sem biztos Fix hogy nem vagy tiszta.. és ezt nem csak én véltem fel fedezni.. szóval jobban tennéd ha meg húznád magad ahelyett hogy itt száj karatézol öcsi pöcsi ;)
taronpapa
Admin
 
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2014.04.09. 00:49

Re: Unbankérelem

HozzászólásSzerző: weekend. » 2014.04.26. 12:22

Taron vettél demot ? Nem? Akkor azt hiszem te hibáztál...Az hogy kinek mire van nagy pofája Te inkabb ne veszegesd .Ki az aki még azt feltételezi hogy csal? Csak nem Reaper?Aki köztudottan a top15-ből bannol .Amíg ilyen adminok vannak addig ez a szerver nem lehet jó ...Meg kell nézni aki már jó ideje a szerveren játszik és viszonylag jól lő előbb utóbb kap egy bant WhAimbot indokkal ...Vicc az egész, demo persze nincs de fixen csal "jaaaaaa iiiiigen" csak én ezt már nem hiszem el...Ezzel hogy te Reaper mondod másra hogy hazug nálam betelt a pohár ezek után már a szerverre sem fogok feljárni szerintem, mert így, hogy ezt leírtam talán én is kapok egy "WhAimbot" bannt :DDD Na puszi... Ja és lehet engem betámadni meg gyártani a hazugságot, nem érdekel, de aki nem hisz nekem nézze meg a banlistát és az unbann kérelmeket az előző topicban és fb ...
weekend.
Admin
 
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2014.01.03. 21:25

Re: Unbankérelem

HozzászólásSzerző: taronpapa » 2014.04.26. 12:44

Weekend.. Nem tudom miért ütöd bele olyanba az orrod ami nem a te dolgod.. de mindig ezt csinálod és már unalmas. hozzád 1 rossz szót se szóltam szóval nyugodtan vissza vehetsz.. abban h nem vettem demót valóban hibáztam el ismerem. Hibázni emberi dolog. De akkor is jogosan járt neki a ban ebben biztos vagyok. Te vagy a szerver csicskáinak a védő szentje vagy mivan???? Vissza sírtad a kis barátnődet is a szerverre csak nem tudom minek.. az se a te dolgod volt mégis bele szóltál.. Az meg hogy jársz fel te dolgod. tégy úgy ahogy jónak látod.
taronpapa
Admin
 
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2014.04.09. 00:49

Re: Unbankérelem

HozzászólásSzerző: Reaper » 2014.04.26. 12:51

Weekend veled is a tököm tele van meg az okoskodásoddal is, beleütöd mindenbe az orrod pedig közöd nincs hozzá a kiscsajszys dologba is pedig jogos volt a bann de abba is beleszóltál úgy hogy az előzményeket nem ismerted, akkor a ebbe a mostani dologba is pedig ehhez sincs sok közöd, de most is mondod az okosságaidat és mindig veszek demot a steamesekről az nsek nem érdekelnek aki csal azt kidobom meg milyen top-15ből bannolok, megint hülyeséget beszélsz ha nem vetted volna észre most lett nullázva a rank és bárki benne lehetett a csalóktól kezdve mindenki, a múltkor a szerveren is beleütötted az orrod olyan dologba amihez megint nem volt közöd az előzményeket se ismerted és másolgattál a banlistáról ott is okoskodtál hogy nem kapott bant stb. mikor azt se tudod mit kell keresni és be is másoltam ott is legalább 7 vagy még több bant is a gyerekről.
Reaper
Avatar
Reaper
Admin
 
Hozzászólások: 170
Csatlakozott: 2011.11.14. 18:26
Tartózkodási hely: Eger

Re: Unbankérelem

HozzászólásSzerző: weekend. » 2014.04.26. 13:02

Nincs közöm hozzá oké ha nincs hát nincs, ez után "belepofázni" sem fogok .
weekend.
Admin
 
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2014.01.03. 21:25

ElőzőKövetkező

Vissza: dHb GunGame CS1.6 Server

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Google [Bot] valamint 1 vendég

cron