Szerver ötletek javaslatok

A dHb GunGame CS1.6 játékszerverrel kapcsolatos témák

Re: Szerver ötletek javaslatok

HozzászólásSzerző: myke » 2012.05.24. 22:23

nem rossz otlet :D
Myke
Avatar
myke
Site Admin
 
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2011.06.09. 13:28

Re: Szerver ötletek javaslatok

HozzászólásSzerző: Reaper » 2012.05.26. 17:32

Tele van csalókkal a szerver egyes adminok meg csak be vannak lépve és gép előtt sincsenek nem tudom akkor mi a .....-nak kell specbe lenni ha semmit nem csinálnak minek vannak akkor belépve. Mert így hiába ír az ember nekik semmi reakció. Egyre gyengébb a színvonal a szerveren. Már bocs de ez az igazság. Tisztelet a kivételnek!
Reaper
Avatar
Reaper
Admin
 
Hozzászólások: 170
Csatlakozott: 2011.11.14. 18:26
Tartózkodási hely: Eger

Re: Szerver ötletek javaslatok

HozzászólásSzerző: Geryyy » 2012.05.26. 20:05

Kedves Black Howk !
Ez az üzenet azthiszem rám vonatkozott, hiszen én szoktam spectben lenni ! Meg talán godi de őt nemtudom! Nah mind 1 végülis. Az a lényeg, hogy amikor spectbe vagyokakkor sokszor van hogy nem vagyok ott a gépnél de mennyivel lenne ez jobb ha kilépnék a játékból és még annyi vissza tartó erő sem lenne a csitereknek, hogy látják, hogy van admin! nem értem ezzel mi a baj így legalabb talán nem csitel az ökörje ha látja hogy ott vagyok még ha nem is vagyok gépnél de azt ő nemtudja! De ha kilépek a játékból akkor szerintem még annyi visszatartó erő sincs én így látom ezt a helyzetet, bocs hogy próbálok tenni a sok csiter ellen! Tudom hogy ez a gondolat nem csak a tioed hanem Rozsabimbójé is, mert ő már mondta ezt nekem! csak nemértem hogy ebbe mi a baj ? Az hogy nem lépek ki? Lépjek ki akkor jobb lessz ? Akkor aztán végképp irogathatsz ha még ott sem vagyok! Így is megpróbálom minden időmet arra fordítani hogy ne legyenek csiterek! Hát ha szted romlik aszerver szinvonala akkor nemtudom hogy miért van egyre több játékos a szerveren! De ha te ezt így látod akkor jó, nah mindegy nekem más a vélemeényem, és én ezek után is élni fogok azzal hogy néha kiállok spectbe és mégsem vagyok a gépnél, de álltalába akkor is ide nézek időnként! Elhiszem hogy te jobban csináltad a dolgodat mint én.De sajnos én csak ennyire vagyok képes és nekem csak ennyire futja !
Geryyy:)
Geryyy
Admin
 
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2011.11.18. 23:22
Tartózkodási hely: Saarbrücken ( Németország)

Re: Szerver ötletek javaslatok

HozzászólásSzerző: fsp06 » 2012.05.27. 09:47

Egyet értek veled Geryyy! Nekem is volt már hasonlóban részem! Mi mindent megprobálunk tenni a csalók ellen, de nem tudunk mindig ott lenne! Én sacperr megprobálok minnél többet a gépnél lenni, mert csak azt hallom h sosincs admin meg stb és teli van csalókkal a szerver.. érdekes mikor megyek fel akkor meg mindig van legalább 1 admin a szerveren!! Geryyy veled meg 1ett értek még1szer.!
Black semmi bajom nincs veled ne hogy Félre értsed!!!

Puszii
Fsp
Avatar
fsp06
 
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2011.07.31. 08:26
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Szerver ötletek javaslatok

HozzászólásSzerző: Godi* » 2012.05.27. 11:45

Kedves Black. Nem Tudom mennyire kellene magamra vennem az imént említetteket. Igen velem is előfordul hogy spect-be ülök és nem mindig reagálok az írásokra, de 5-10 perceknél többet nem töltök el figyelmetlenséggel. ÉS ha visszais jövök általában megkérdezem hogyvan-e valami probléma. Énis próbálok eleget lenni a szerveren de hát sajnos nem lehetünk fent a nap minden percében, órájában. A szerver színvonala véleményem szerint pedig ugyancsak nem csökken hiszen tényleg gyarapodunk játékosokkal, akik mellesleg szokták is emlegetni hogy tetszik nekik a szerver :) MÉg az se ritka h nem férek fel a szerverre :) így röviden tömören ennyi . :) A Cheaterekkel kapcsolatban pedig, tényleg sokat megijeszt ha Gery vagy én vagy akárki fent van. Van persze akiknek mindegy dehát őket meg találni a bann listán :) ;) ÜDvözletem : GODI*
Godi*
Admin
 
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2012.04.05. 13:58

Re: Szerver ötletek javaslatok

HozzászólásSzerző: J@CK B@U3R » 2012.05.27. 11:47

Nekem lenne egy ötletem,de valószínűleg nem lesz belőle semmi, de azért felvetem. Régebben játszottam olyan gungame szerveren, ahol turbo mód vt (minden fegyverrel csak egyet kellett ölni), és gondoltam esetleg ki lehetne próbálni, hogy hogy tetszene az embereknek. Mondjuk az tény, hogy akkor egy pálya igen csak rövid lenne. Persze ahogy most van így is jó, ez csak egy felvetés aztán meg látom, hogy mik rá a reakciók (azért ne nagyon hurrogjatok le :D).
Jacky
Avatar
J@CK B@U3R
Admin
 
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2011.07.25. 08:52

Re: Szerver ötletek javaslatok

HozzászólásSzerző: Godi* » 2012.05.27. 11:49

:roll: :roll: :) Egy próbát lehet megérne a dolog márcsak a poén kedvéért :) de hosszú távon nembiztos h siekresek lennénk vele :)
Godi*
Admin
 
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2012.04.05. 13:58

Re: Szerver ötletek javaslatok

HozzászólásSzerző: FLaTLaND » 2012.05.27. 12:16

Szerintem jó lehet ha csak egyet kell ölni minden fegyóval. Ha már turbó lenne akkor kellene kisebb map is.
FLaTLaND
Avatar
FLaTLaND
 
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2012.05.08. 13:50

Re: Szerver ötletek javaslatok

HozzászólásSzerző: FLaTLaND » 2012.05.27. 12:18

Ha tetszik az embereknek akkor belehetne rakni ejtőernyőt és akkor lelehet bárhonnan ugrani. mert én voltam olyan szerón amelyik gg és van ejtőernyő.
FLaTLaND
Avatar
FLaTLaND
 
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2012.05.08. 13:50

Re: Szerver ötletek javaslatok

HozzászólásSzerző: Geryyy » 2012.05.27. 17:42

Hát szerintem ez turbómód ez úgy lenne életképes, hogy mondjuk ugyanígy lenne egy csapatos meg egy egyéni és harmadiknak meg egy turbó map :) véleményem szerint. Mert ha csak turbó lenne akkor hamar lepörögnének amapok és akkora mapp kapacitással nem rendelkezünk szerintem , hogy mindíg űjj mapp legyen mert turbómódba kb 3-4 óra alatt lepörögne az összes mapp :) De amúgy nem rossz ötlet:) Én így tudnám elképzelni :)
Geryyy:)
Geryyy
Admin
 
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2011.11.18. 23:22
Tartózkodási hely: Saarbrücken ( Németország)

ElőzőKövetkező

Vissza: dHb GunGame CS1.6 Server

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég

cron