Szerver ötletek javaslatok

A dHb GunGame CS1.6 játékszerverrel kapcsolatos témák

Re: Szerver ötletek javaslatok

HozzászólásSzerző: Godi* » 2012.05.27. 17:46

Igen ezt az ötletet énis jobbnak találom mint szimplán 1 öléssel mert tényleg túl gyorsak lennének a mapok :)
Godi*
Admin
 
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2012.04.05. 13:58

Re: Szerver ötletek javaslatok

HozzászólásSzerző: J@CK B@U3R » 2012.05.27. 20:33

Igazad van Geryyy. És ez am jó ötlet is h minden 3. map legyen turbó. Persze a végső döntés úgyis Myke kezében van. :D
Jacky
Avatar
J@CK B@U3R
Admin
 
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2011.07.25. 08:52

Re: Szerver ötletek javaslatok

HozzászólásSzerző: Undertaker » 2012.05.27. 20:41

Üdv! Sajnos én sem tudok mindig gépnél lenni hogy ne csaljanak, de nekem is az a meglátásom hogy rendszerint van fent admin, amikor én felmegyek.
A turbómód is érdekes lehet, ahogy Geryyy javasolta 3. módként az egyéni és a csapatos mellett. Bár maga a gungame is elég pörgős nekem :) Esetleg ha van rá igény azért kipróbálnám :)

Szép estét!

Taker :)
Lehettem volna ~
Avatar
Undertaker
Admin
 
Hozzászólások: 240
Csatlakozott: 2011.09.19. 17:30

Re: Szerver ötletek javaslatok

HozzászólásSzerző: Undertaker » 2012.05.28. 10:48

Üdv! Néztem 3 új mapot, ha esetleg tetszik ki lehetne próbálni :) Mini_evo kivételével a másik 2 mapon játszottam már. Lehet rajta tolni ;) Waypoints fájlt találtam, kivéve a gg_hawaii maphoz. Más mapok wp.-t is tartalmazza a zip :)

http://forums.alliedmods.net/attachment.php?attachmentid=96095&d=1322725647

http://maps.cs-bg.info/maps/cs/937
http://maps.cs-bg.info/maps/cs/2259
http://maps.cs-bg.info/maps/cs/2250

Szép napot :)
Lehettem volna ~
Avatar
Undertaker
Admin
 
Hozzászólások: 240
Csatlakozott: 2011.09.19. 17:30

Re: Szerver ötletek javaslatok

HozzászólásSzerző: Geryyy » 2012.05.28. 18:45

Sziasztok :)
Myke egy kéréssel fordunék hozzád :) Már kb 10-15 ember érdeklődött a felől, hogy a rank az mi alapján van számítva :) hogy milyen tényezők alapján kerükl valaki az élre az ölések és a halálok arány vagy a lövés pontosság alapján vagy valami ilyesmi :) Én konkrét választ nemtudtam adni rá mert fogalmam sincs :) anyit mondtam hogy szerintem ez egy öszett dolog lehet :) Nah min1 De volt több olyan felvetés is ,hogy jó lenne ha itt a forumon lennének ilzen információk is :) Úgy hogy a kérés az lenne hogy ha tudsz esetleg errről valami konkrétat mondani akkor azt oszd meg velünk légyszives vagy itt vagy egy külön tiopikba :) Köszi :)
Geryyy:)
Geryyy
Admin
 
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2011.11.18. 23:22
Tartózkodási hely: Saarbrücken ( Németország)

Re: Szerver ötletek javaslatok

HozzászólásSzerző: myke » 2012.05.29. 09:06

Hali,

gg_turbo (default: 1) -> Instantly gives a player his new weapon upon level up, instead of having to wait until the next round.
Ez nalunk is be van kapcsolva folyamatosan.
De amirol ti beszeltek, az egyszeru beallitas, hogy bizonyos fegyverekkel hany killt kell beloni hogy szintet lepj.
Ha ezt az osszes fegyvernel egyre allitom, akkor kesz is vagyunk. :)
Ezt ugy tudom megtenni legegyszerubben, hogy jelenleg 10db elore definialt "random" fegyver sorrend es kill szam van beallitva.
Ezek kozul valaszt a gungame egyet, minden map elejen. Ha egy-kettonel az osszes fegyvernel leveszem a kill szamot 1-re, akkor 1:10 (vagy 2:10) eselyel barmelyik map/jatekmodban az osszes fegyoval csak egy killt kell bevinni.
Nem tartom rossz otletnek, adhat egy kis valtozatossagot a jatekhoz.
Egy dolog fog ezzel felborulni, szinte biztosan -> a galileo ami a kov. mapot szavaztatja.(mivel tul gyorsan veget erhet a map, meg a szavazas lezarasa elott.) A legrosszabb dolog ami tortenhet ilyenkor, hogy nem a valasztott map fog kovetkezni, hanem valami mas, esetleg ugyanaz, mint ami epp veget ert.
Ezzel egyutt is erdekes lehet szerintetek, es ha igen, akkor milyen aranyban kellene bekapcsolni?

Koszi az otletet, vitassuk meg :)
Myke
Avatar
myke
Site Admin
 
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2011.06.09. 13:28

Re: Szerver ötletek javaslatok

HozzászólásSzerző: myke » 2012.05.29. 09:17

Ja es visszaterve az elozo temara, en egyik admint sem koteleztem meg sosem napi X ora jatekra. Kinek mennyi ideje / kedve van, annyit van fenn. Es ha ott all spectbe az szerintem is jobb, mintha ott sem lenne.
Myke
Avatar
myke
Site Admin
 
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2011.06.09. 13:28

Re: Szerver ötletek javaslatok

HozzászólásSzerző: J@CK B@U3R » 2012.05.29. 09:28

Na akkor sztem ez eldőlt akár be is lehetne kapcsolni. Azt meg hogy milyen arányban legyen nem teljesen értem, hogy mit akarsz ezzel kérdezni. Az előbb azt írtad h 1:10hez van rá esély h ilyen lesz az adott map. Akkor most az arány az mire vonatkozi? De ha valamit rosszul értek akkor bocs. Az meg, hogy nem a megszavazott map fog jönni az szerintem mindegy mert úgyse nézi a 80%, hogy mire szavaz csak lenyomja az egyes gombot amint feljön vmi kérdés.
Jacky
Avatar
J@CK B@U3R
Admin
 
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2011.07.25. 08:52

Re: Szerver ötletek javaslatok

HozzászólásSzerző: myke » 2012.05.29. 09:32

Csak hogy ertsd, van 10db elore beallitott random fegyver sorrend, amiben a killek is meg vannak hatarozva. Ha ebbol atirok egyet minden fegyvernel 1 killre, akkor 1:10 aranyban lesz "1killes mod". Ha kettot, akkor 2:10 :)
Probakent egyet mar at ir irtam 1 killesre..igy most 1:10 aranyban random 1 killes lesz a map :)
Myke
Avatar
myke
Site Admin
 
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2011.06.09. 13:28

Re: Szerver ötletek javaslatok

HozzászólásSzerző: J@CK B@U3R » 2012.05.29. 09:43

Ja oké értem köszi. Na akkor mindjárt fel is lépek kipróbálni hátha lesz akkor szerncsém, hogy 10% esélyre is bejön az az egy mód. Akkor viszont szerintem lehetne kicsit sűrűbben ez az 1killes mód. :D Aztán majd meglátjuk, hogy fogják szeretni a játékosok.
Jacky
Avatar
J@CK B@U3R
Admin
 
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2011.07.25. 08:52

ElőzőKövetkező

Vissza: dHb GunGame CS1.6 Server

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég

cron