Szerver ötletek javaslatok

A dHb GunGame CS1.6 játékszerverrel kapcsolatos témák

Re: Szerver ötletek javaslatok

HozzászólásSzerző: Ocsi » 2012.05.09. 18:16

Igen, ez így jobban tetszik nekem is!

Illetve remélem erre a szavazásra már sikerült meggyőznöm pár embert :D
Avatar
Ocsi
 
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2011.11.15. 20:21

Re: Szerver ötletek javaslatok

HozzászólásSzerző: fsp06 » 2012.05.10. 10:05

Sokkal esztétikusabb így.! Benne vagyok.!
Puszi ;)
Fsp
Avatar
fsp06
 
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2011.07.31. 08:26
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Szerver ötletek javaslatok

HozzászólásSzerző: Reaper » 2012.05.10. 10:10

Hello!

Személy szerint én teljesen egyet értek Ocsi meglátásával, bár tudom hogy nekem már nem sokat ér a szavam, de amit ő leírt az teljes mértékben igaz szerintem hogy az itteni szavazás semmit nem ér szerintem mivel nagyrészt olyanok szavaznak akik a szerveren maximum havonta 1x ha megjelennek. A késes részt pedig szintén támogatom mert az is hogy "ha megkéselnek megérdemled" ezt a szöveget is hülyeségnek tartom ugye a spawnolás miatt mert ha betszi mögéd az embereket akkor az ellen úgyse tehetsz semmit és ez nem fair.
Reaper
Avatar
Reaper
Admin
 
Hozzászólások: 170
Csatlakozott: 2011.11.14. 18:26
Tartózkodási hely: Eger

Re: Szerver ötletek javaslatok

HozzászólásSzerző: Ocsi » 2012.05.10. 20:12

Egyébként szerintem simán lehetne azt is csinálni, mint amikor Myke berakta azt a beállítást, hogy az emberek átfutnak egymáson... tudtommal ott sem volt szavazás, hanem csak berakta hogy lássuk mi lesz, és az embereknek tetszett, ezért úgy maradt.

Késelésnél is lehetne hasonlóan... amióta itt játszok mindig úgy volt a késelés ahogy most van... akkor miért ne lehetne egy időre kipróbálni, hogy mondjuk a jelenlegi másik népszerű opció (A gyilkos kapjon egy szintet, de az aldozata ne veszitsen szintet) legyen kipróbálva és meglátjuk milyen lesz a szerveren a közvélemény.

Ez szerintem egy köztes megoldás, ugyanis se nem marad ahogy van, se nem lesz teljesen kiirtva a késelés, ezért egy próbát megérne.

(jelenlegi szavazás bár jobb talán mint a múltkori, még mindig nem jó, mert valóban, nem lesz ettől még több ember a fórumon aki szavaz - vagyis ez sem reprezentatív).
Avatar
Ocsi
 
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2011.11.15. 20:21

Re: Szerver ötletek javaslatok

HozzászólásSzerző: fsp06 » 2012.05.11. 09:45

De ebbe így semmi feltüzelő érzés nem lenne, ha megszúrod nem esik vissza 1el.. azért van hogy harcolj a győzelemért, és ha valaki már HE-nél jár akkor megtudd "szívatni" hogy vissza esik egyel és akkor neked is van tovább esélyed... Nagy hülyeség lenne elvetetni a dolgot, mindennek úgy kellene maradni ahogy van.! Azért van hogy magyarán szívasd a népet/szívasd az embereket hogy te győzzél, legyen meg a harci szellem az emberekben.! Ennyi.. semmi féle másik mód hülyeség lenne a szerveren.! Ez a Gun Game lényege.!!!
Ami meg a szavazást illet abba tényleg igazatok van, hogy olyan emberek szavaznak itt akik a világban nincsenek.! Valahogy a szerón kellene megoldani hogy ha belépnek az Enemy-k akkor ott felugorjon egy ablak és gomb nyomás segítségével tudjanak választani, amit ők szeretnénk!

Nah csók a családnak!! :oops: ;)
Fsp
Avatar
fsp06
 
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2011.07.31. 08:26
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Szerver ötletek javaslatok

HozzászólásSzerző: myke » 2012.05.11. 09:59

A szerveren minden szavazas gyoztese az az opcio, ami az 1-es gombon van. El sem olvassak, csak ranyomnak. :)
Myke
Avatar
myke
Site Admin
 
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2011.06.09. 13:28

Re: Szerver ötletek javaslatok

HozzászólásSzerző: fsp06 » 2012.05.11. 10:16

Van benne valami :)
Fsp
Avatar
fsp06
 
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2011.07.31. 08:26
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Szerver ötletek javaslatok

HozzászólásSzerző: Reiko » 2012.05.12. 17:15

Üdv!

Nekem olyan problémám van, hogy nem mondja be a szerver h, multi-kill, ultra kill (stb)...
Egyszer már volt ilyen gondom, akkor az volt a baj, h nem volt kötelezővé téve a hangok letöltése. Kérlek nézzetek utána! Előre is köszönöm.
Avatar
Reiko
 
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2011.11.22. 20:58

Re: Szerver ötletek javaslatok

HozzászólásSzerző: Geryyy » 2012.05.24. 16:29

Hát igen általában a szavazások 80 % nál az 1 es opció a nyertes :D
Geryyy:)
Geryyy
Admin
 
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2011.11.18. 23:22
Tartózkodási hely: Saarbrücken ( Németország)

Re: Szerver ötletek javaslatok

HozzászólásSzerző: Godi* » 2012.05.24. 19:04

Pont mondtam is tegnap az asszonynak hogy a szavazást pl 2-től kéne kezdeni :) és az 1es gombra állítani a, butavagyoknemfigyeltem névvváltoztató opciót :D :D vagymiatosz :) :) üdv: GODI :D
Godi*
Admin
 
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2012.04.05. 13:58

ElőzőKövetkező

Vissza: dHb GunGame CS1.6 Server

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 8 vendég

cron